Vishay IM02EB1R0K
Inductor RF Molded Wirewound 1uH 10% 25MHz 25Q-Factor Phenolic 385mA 1Ohm DCR AXL Bulk
Obsolete
价格与库存
数据表和文档
Newark
Datasheet7 页12 年前
Datasheet7 页11 年前
Datasheet7 页20 年前
element14 APAC
Farnell
Future Electronics
Arrow Electronics
供应链
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
API Delevan1025R-20K
Inductor; RF; Ind 1uH; Tol +/-10%; Cur 390mA; Axial; DCR 1 Ohms; SRF 230MHz
API Delevan1025-20K
RF Choke Wirewound 1uH 10% 25MHz 25Q-Factor Phenolic 0.35A 1Ohm DCR AXL Bag
RF Choke Molded Wirewound 1uH 10% 25MHz 25Q-Factor Phenolic 0.35A 1Ohm DCR AXL Bag
Bourns - J.W. Miller9230-20
Inductor, phenolic,1Uh,10+% Tol,10-% Tol Rohs Compliant: No |Bourns Jw Miller 9230-20
Ind Chip Molded Wirewound 1uH 10% 7.96MHz 30Q-Factor 400mA 1210 T/R
描述
Inductor; 1; 385; + 10%; 1000 VAC; 25 (Min.); 230 MHz (Min.); 1.0 Ohms (Max.)
Hf Inductor, 1Uh, 385Ma, 10% 230Mhz; Rango De Producto:Serie Im; Inductancia:1Μh; Inductancia, Tolerancia:± 10%; Resistencia Dc Máx.:1Ohm; Intensidad Nominal Dc:385Ma; Frecuencia De Autoresonancia Mín.:230Mhz; Factor Q:25 |Vishay IM02EB1R0K
HF INDUCTOR, 1UH, 385MA, 10% 230MHZ; Ind; HF INDUCTOR, 1UH, 385MA, 10% 230MHZ; Inductance:1µH; Inductance Tolerance:± 10%; DC Resistance Max:1ohm; Q Factor:25; DC Current Rating:385mA; Self Resonant Frequency:230MHz; Q Test Frequency:25MHz; Inductor Case Style:Axial Leaded