Vishay CW0101K500JS73
Fixed Resistor, Wire Wound, 10W, 1500ohm, 122.474V, 5% +/-Tol, 30ppm/Cel, Through Hole Mount
Production
数据表和文档
New Yorker Electronics
Newark
DigiKey
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.80
Introduction Date2005-12-02
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 months ago)
相关零件
Ohmite20J1K5E
Fixed Resistor, Wire Wound, 10W, 1500ohm, 720V, 5% +/-Tol, Through Hole Mount
Ohmite20J1K5
Fixed Resistor, Wire Wound, 10W, 1500ohm, 720V, 5% +/-Tol, 30ppm/Cel, Through Hole Mount
Ohmite23J1K5E
Fixed Resistor, Wire Wound, 3W, 1500ohm, 135V, 5% +/-Tol, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Wire Wound, 3W, 1500ohm, 67.082V, 5% +/-Tol, 30ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Wire Wound, 5W, 1500ohm, 86.6025V, 5% +/-Tol, 30ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Wire Wound, 1W, 1500ohm, 38.7298V, 5% +/-Tol, 30ppm/Cel, Through Hole Mount
描述
RES 1.5K OHM 5% 13W SILICONE WW
CW-10 1.5K 5% S73