Vishay MKT1822522064W
Film Capacitor, Polyester, 63V, 5% +Tol, 5% -Tol, 2.2uF, Through Hole Mount, 7130
数据表和文档
IHS
Datasheet8 页3 年前
Datasheet6 页10 年前
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8532.25.00.70
Introduction Date2000-11-01
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
Yageo GroupR82CC4220Z370K
Cap Film 2.2uF 50V PET 10%( 7.2 X 6 X 11mm) Radial Stacked 5mm 105C Bulk Automotive AEC-Q200
Cap Film 2.2uF 63V PET 5% (10.3 X 6 X 12mm) Radial Stacked 7.5mm 125C Automotive Bulk
PanasonicECQV1H225JL
Cap Film 2.2uF 50V PET 5% (10.2 X 7.9 X 12mm) Radial 7.5mm 105C Bulk
Cornell DubilierDSF050J225
Cap Film 2.2uF 50V PET 5% (10.2 X 7.9 X 12mm) Radial Stacked 7.5mm 85C Bulk
Yageo GroupR82CC4220AA70J
Cap Film 2.2uF 50V PET 5%( 7.2 X 6 X 11mm) Radial Stacked 5mm 105C Bulk Automotive AEC-Q200
Yageo GroupR60DF4220506AJ
Film Capacitor, Polyethylene Terephthalate, 63V, 5% +Tol, 5% -Tol, 2.2uF, Through Hole Mount
描述
Cap Film 2.2uF 63V PET 5% (18 X 7.5 X 13.5mm) Radial 15mm 100C T/R
CAP FILM 2.2UF 5% 63VDC RADIAL
Mkt 2,2Μf ±10% 63Vdc Pitch 15Mm |Vishay MKT1822522064W
MKT1822 2,2uF ±5% 63Vdc (W) e3
MKT 2,2µF ±5% 63Vdc Pitch 15mm