Viking Tech MCF02KTB160104
Ceramic Capacitor, Multilayer, Ceramic, 16V, 10% +Tol, 10% -Tol, X7R, 15% TC, 0.1uF, Surface Mount, 0402
Production
制造商页面
价格与库存
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8532.24.00.20
Introduction Date2023-08-17
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
描述
MLCC - 0402 X7R 104pF 10% 16V
CAP CER 0.1UF 16V X7R 0402
0.1 F 10% 16V CERAMIC CAPACITOR