Vicor V24C5E50BG
Module DC-DC Single-Out 5V 10A 50W Screw Mount/Through Hole 7-Pin Quarter Brick
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet15 页5 年前
Datasheet15 页7 年前
库存历史记录
3 个月趋势:
-100%
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
Module DC-DC Single-Out 5V 10A 50W Through Hole 7-Pin Quarter Brick
Murata Power SolutionsMTC2S2405MC-R7
Module DC-DC 24VIN 1-OUT 5V 0.4A 2W 6-Pin T/R
Murata Power SolutionsMTC2S2412MC-R7
Module DC-DC 24VIN 1-OUT 12V 0.167A 2W 6-Pin T/R
Murata Power SolutionsMTC1S2405MC-R13
Module DC-DC 24VIN 1-OUT 5V 0.2A 1W 6-Pin Mini-SMD Module T/R
描述
DC-DC Regulated Power Supply Module, 1 Output, 50W, Hybrid
CONVERTER MOD DC/DC 5V 50W