Vicor V110B12T200BG
V110 Series 200 W 66 to 154 V Input Single Output 12 V Mini DC-DC Converter
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet14 页4 年前
Future Electronics
库存历史记录
3 个月趋势:
+0.00%
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
TDK-LambdaCN200A110-12
Power Supply; PCB Mount; Half Brick; Input 100VDC; Output 12V 16.7A; 200W
TDK-LambdaCN200A110-15
Module DC-DC 1-OUT 15V 13.4A 201W 9-Pin Half-Brick
Module DC-DC Single-Out 12V 6.25A 75W Screw Mount/Through Hole 9-Pin Half Brick
Module DC-DC Single-Out 12V 8.33A 100W Screw Mount/Through Hole 9-Pin Half Brick
Module DC-DC Single-Out 15V 3.33A 50W Screw Mount/Through Hole 9-Pin Half Brick
Advanced EnergyERM06B110
Module DC-DC 110VIN 1-OUT 12V 6.25A 75W 8-Pin Quarter-Brick
描述
DC-DC Regulated Power Supply Module, 1 Output, 200W, Hybrid
Module DC-DC 1-OUT 12V 16.67A 200W 9-Pin Half-Brick