Venkel LMCI1608-15NJT
General Purpose Inductor, 0.015uH, 5%, 1 Element, Ceramic-Core, SMD, 0603
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet8 页4 年前
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date1999-11-10
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 weeks ago)
描述
Low Value Multilayer Chip Inductor;0603;15nH;±5%