Venkel C0603X7R101-101JNP
Ceramic Capacitor, Multilayer, Ceramic, 100V, 5% +Tol, 5% -Tol, X7R, 15% TC, 0.0001uF, Surface Mount, 0603
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet29 页2 年前
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
描述
CAP CER 100PF 100V X7R 0603