Venkel C0603C0G500-1R5BNE
Chip Capacitor; 0603; C0G; 50V; 1.5pF; ±0.1pF
Production
价格与库存
DistributorSKUMinPkg
Classic ComponentsC0603C0G500-1R5BNE4,000
2d
数据表和文档
IHS
Datasheet29 页2 年前
库存历史记录
3 个月趋势:
Restocked
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8532.24.00.20
Introduction Date2006-05-26
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
描述
Ceramic Capacitor, Multilayer, Ceramic, 50V, 6.6667% +Tol, 6.6667% -Tol, C0G, 30ppm/Cel TC, 0.0000015uF, Surface Mount, 0603