United Chemi-Con SMG50VB4R7M5X11LL
Aluminum Electrolytic Capacitor, Polarized, Aluminum (wet), 50V, 20% +Tol, 20% -Tol, 4.7uF, Through Hole Mount
Obsolete
数据表
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet10 页24 年前
供应链
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 4 months ago)
描述
CAP ALUM 4.7UF 20% 50V RADIAL