United Chemi-Con MZA6.3VC47RME61TP
Cap Aluminum Lytic 47uF 6.3V 20%( 5 X 5.8mm) SMD 160mA 2000h 105C Automotive T/R
数据表
数据表和文档
Electro Sonic
Datasheet2 页10 年前
Datasheet2 页10 年前
Datasheet2 页11 年前
Datasheet2 页13 年前
相关零件
PanasonicEEEFK0J470R
Radial Can - SMD ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR FK 6.3V 47muF ±20% 0.197Dia 5.00mm
PanasonicEEEFK0J470AR
PanasonicEEE-FPJ470UAR
Cap Aluminum 47uF 6.3V 20% (4 X 5.8mm) SMD 0.85 Ohm 160mA 2000h 105°C Embossed T/R
United Chemi-ConEMZA6R3ADA470ME61G
Radial Can - SMD ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR UCD 6.3V 47muF ±20% 0.197Dia 5.00mm
Wurth Elektronik865060142003
ALUM. ELECTROLYTIC CAP 47UF 6.3V 5.5MMV-CHIP WCAP-ASLL, LIFETIME 2000H +105OC
描述
CAP ALUM 47UF 20% 6.3V SMD