United Chemi-Con KME50VB221M10X16LL
Aluminum Electrolytic Capacitor, Polarized, Aluminum (wet), 50V, 20% +Tol, 20% -Tol, 220uF, Through Hole Mount
Obsolete
数据表
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet7 页24 年前
库存历史记录
3 个月趋势:
+0.00%
供应链
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 4 months ago)
描述
Minature Radial Cap, 50V, 220u
Aluminum Electrolytic Capacitor; Capacitor Type:General Purpose; Voltage Rating:50VDC; Capacitor Dielectric Material:Aluminum Electrolytic; Operating Temperature Range:-55 C to +105 C; Capacitance:220uF RoHS Compliant: No