United Chemi-Con HHSE250ELL331MJC5S
HSE Conductive Polymer Hybrid Aluminum Electrolytic Capacitors, 330uF, 25Vdc, Long Lead
数据表
价格与库存
数据表和文档
United Chemi-Con
Datasheet2 页4 年前
库存历史记录
3 个月趋势:
+0.00%
描述
HSE Radial Can aluminum capacitor 0.394Dia 10.00mm ±20% 330muF 25V