United Chemi-Con ESMR401VSN331MP45S
Aluminum Electrolytic Capacitor, Polarized, Aluminum (wet), 400V, 20% +Tol, 20% -Tol, 330uF
数据表
价格与库存
数据表和文档
Electro Sonic
Datasheet2 页4 年前
IHS
库存历史记录
3 个月趋势:
-2.77%
CAD 模型
来源eCADmCAD文件
Component Search Engine
符号封装
3D下载
从 Octopart 下载 CAD 模型,即表示您同意我们的条款和条件以及隐私政策
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8532.22.00.40
相关零件
United Chemi-ConESMQ401VSN331MQ40S
Radial Can - Snap-In ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR SMQ 400V 330muF ±20% 1.000Dia 25.40mm
PanasonicEET-UQ2V331BA
Cap Aluminum 330uF 350V 20% (22 X 45mm) Snap-In 10mm 0.603 Ohm 1880mA 2000h 85°C Bulk
United Chemi-ConESMQ451VSN331MQ50S
Aluminum Electrolytic Capacitor, Polarized, Aluminum (wet), 450V, 20% +Tol, 20% -Tol, 330uF
United Chemi-ConESMR451VSN331MQ40S
KYOCERA AVXLLG2W331MELA45
Radial Can - Snap-In ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR LLG 450V 330muF ±20% 0.984Dia 25.00mm
LG Series 330 uF 400 V 85°C Ø25 x 35 mm Snap-In Aluminum Electrolytic Cap
描述
330¦ÌF 400V ¡À20% 10mm 2000h@ 85¡ãC 2.15A@ 120Hz,3.0745A@ 50kHz ,D22xL45mm , 47.5mm
Aluminum Electrolytic Capacitors
Radial Can - Snap-In SMR 400V 330muF ±20% 0.866Dia 22.00mm
CAP ALUM 330UF 20% 400V SNAP TH