United Chemi-Con EMZR160ADA331MF80G
Cap Aluminum Lytic 330uF 16V 20%( 6.3 X 7.7mm) SMD 0.16 Ohm 600mA 2000h 105C Automotive T/R
Obsolete
数据表和文档
IHS
Datasheet2 页9 年前
Electro Sonic
库存历史记录
3 个月趋势:
-25.00%
CAD 模型
来源eCADmCAD文件
SnapEDA
封装
下载
从 Octopart 下载 CAD 模型,即表示您同意我们的条款和条件以及隐私政策
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Introduction Date2014-04-03
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 4 months ago)
LTB Date2022-10-31
LTD Date2023-03-31
相关零件
United Chemi-ConEMZJ6R3ADA331MF80G
Cap Aluminum Lytic 330uF 6.3V 20% (6.3 X 7.7mm) SMD 0.16 Ohm 600mA 2000h 105C Automotive T/R
PanasonicEEEFTA331XAP
Radial Can - SMD ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR FT 10V 330muF 卤20% 0.248Dia 6.30mm
PanasonicEEEFTC331XAP
Radial Can - SMD ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR FT 16V 330muF ±20% 0.248Dia 6.30mm
PanasonicEEEFPJ331XAP
United Chemi-ConEMZA250ADA331MHA0G
Cap Aluminum Lytic 330uF 25V 20% (8 X 10mm) SMD 600mA 2000h 105°C Cardboard T/R
United Chemi-ConEMZA160ADA331MHA0G
Cap Aluminum Lytic 330uF 16V 20% (8 X 10mm) SMD 600mA 2000h 105°C Cardboard T/R
描述
Aluminum Electrolytic Capacitor, Polarized, Aluminum (wet), 16V, 20% +Tol, 20% -Tol, 330uF, Surface Mount, 2626
330uF 16V 600mA@100kHz 160mΩ@100kHz ±20% SMD,D6.3xL7.7mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS