United Chemi-Con EMZF350ADA100MF73G
Aluminum Electrolytic Capacitor, Polarized, Aluminum (wet), 35V, 20% +Tol, 20% -Tol, 10uF, 2826
数据表
数据表和文档
IHS
Datasheet0 页0 年前
相关零件
United Chemi-ConEMZE350ADA100MF73G
United Chemi-ConEMLF350ADA100ME73G
Aluminum Electrolytic Capacitor, Polarized, Aluminum (wet), 35V, 20% +Tol, 20% -Tol, 10uF, 2321
United Chemi-ConEMLF350ADA100MF73G
PanasonicEEEFPV100UAR
Radial Can - SMD ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR FP 35V 10muF ±20% 0.157Dia 4.00mm
PanasonicEEEFP1E100AR
Radial Can - SMD ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR FP 25V 10muF ±20% 0.157Dia 4.00mm
PanasonicEEE-FK1V100R
Aluminum Electrolytic Capacitor, 10 uF, 35 V, ± 20%, 2000 hours @ 105°C, Radial Can
描述
SERIES: MZF; VOLT: 35; CAP: 10; DIA X LENGTH: 6X7; PACKAGING: TAPED
CAP ALUM 10UF 20% 35V SMD