United Chemi-Con EMVL500ADA2R2MD60G
Cap Aluminum Lytic 2.2uF 50V 20%( 4 X 5.7mm) SMD 11mA 3000h 105C T/R
数据表
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet0 页0 年前
Electro Sonic
相关零件
Radial Can - SMD ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR UUA 50V 2.2muF ±20% 0.157Dia 4.00mm
Radial Can - SMD ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR UWT 50V 2.2muF ±20% 0.157Dia 4.00mm
PanasonicEEEHC1H2R2R
Radial Can - SMD ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR HC 50V 2.2muF ±20% 0.157Dia 4.00mm
Wurth Elektronik865230640006
WCAP-AS5H Aluminum Electrolytic Capacitors
Radial Can - SMD ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR UUQ 50V 2.2muF ±20% 0.157Dia 4.00mm
United Chemi-ConEMVE630ADA2R2MD55G
Cap Aluminum Lytic 2.2uF 63V 20%( 4 X 5.2mm) SMD 12mA 1000h 105C Automotive T/R
描述
Aluminum Electrolytic Capacitor, Polarized, Aluminum (wet), 50V, 20% +Tol, 20% -Tol, 2.2uF, Surface Mount, 1717
SERIES: MVL; VOLT: 50; CAP: 2.2; DIA X LENGTH: 4X5; PACKAGING: TAPED
CAP ALUM 2.2UF 20% 50V SMD