United Chemi-Con EMVH350ARA331MKE0S
Cap Aluminum Lytic 330uF 35V 20%( 12.5 X 13.5mm) SMD 0.14 Ohm 750mA 5000h 125C Automotive T/R
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet3 页3 年前
Datasheet2 页11 年前
United Chemi-Con
Newark
Electro Sonic
Future Electronics
库存历史记录
3 个月趋势:
Restocked
CAD 模型
来源eCADmCAD文件
Component Search Engine
符号封装
3D下载
Ultra Librarian
符号封装
下载
从 Octopart 下载 CAD 模型,即表示您同意我们的条款和条件以及隐私政策
供应链
Country of OriginIndonesia, Mainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8532.22.00.20
Introduction Date2004-09-22
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
United Chemi-ConEMVH250ARA331MKE0S
Cap Aluminum Lytic 330uF 25V 20% (12.5 X 13.5mm) SMD 0.14 Ohm 750mA 5000h 125°C T/R
PanasonicEEEFK1E331GP
Radial Can - SMD ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR FK 25V 330muF ±20% 0.315Dia 8.00mm
Radial Can - SMD ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR UUE 25V 330muF ±20% 0.492Dia 12.50mm
PanasonicEEEFK1V331GP
Radial Can - SMD ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR FK 35V 330muF ±20% 0.394Dia 10.00mm
PanasonicEEEFT1V331GP
SMD Aluminum Electrolytic Capacitor SMD,D8xL10.2mm 330µF ±20% 35V 5000Hrs@105℃
KYOCERA AVXUCD1E331MNL1GS
Radial Can - SMD ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR UCD 25V 330muF 卤20% 0.315Dia 8.00mm
描述
ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR 330UF 35V 20%, SMD
MVH Series 35 V 330 uF Ø12.5x13.5mm Surface Mount Aluminum Electrolytic Cap
Aluminum Electrolytic Capacitor, Polarized, Aluminum (wet), 35V, 20% +Tol, 20% -Tol, 330uF, Surface Mount, 5151
Improved category maximum temperature at 125℃, suitable for automotive equipment.
United Chemi-Con
CAPACITOR ALUM ELECT 330UF 35V SMD; Capacitance:330µF; Capacitance Tolerance:± 20%; Voltage Rating:35V; ESR:0.14ohm; Life Time @ Temperature:1000 hours @ 125°C; Height:13.5mm; Diameter:12.5mm; Capacitor Mounting:SMD
ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR 330UF 35V 20%, SMD; Capacitor Case / Package:Radial Can - SMD; Capacitance:330µF; Voltage(DC):35V; ESR:0.14ohm; Lifetime @ Temperature:2000 hours @ 135°C; Polarity:Polar; Capacitance Tolerance:± 20% RoHS Compliant: Yes