United Chemi-Con EMVE6R3ADA221MF80G
Cap Aluminum Lytic 220uF 6.3V 20% (6.3 X 7.7mm) SMD 120mA 1000h 105°C Cardboard T/R
Obsolete
数据表和文档
IHS
Datasheet2 页10 年前
Datasheet2 页11 年前
DigiKey
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
Wurth Elektronik865090145006
SMD Aluminium Electrolytic Capacitor, WCAP-ASLU Series, 220 F, 6.3 V, Radial Can - SMD, 6.3 mm
Radial Can - SMD ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR UWT 6.3V 220muF ±20% 0.315Dia 8.00mm
Cap Aluminum Lytic 220uF 6.3V 20% (6.3 X 5.8mm) SMD 91mA 1000h 105C Automotive T/R
Radial Can - SMD ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR UWZ 6.3V 220muF ±20% 0.315Dia 8.00mm
Wurth Elektronik865090149007
WCAP-ASLU Aluminum Electrolytic Capacitors
PanasonicEEE-HA0J221WP
Radial Can - SMD ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR HA 6.3V 220muF ±20% 0.248Dia 6.30mm
描述
Aluminum Electrolytic Capacitor, Polarized, Aluminum (wet), 6.3V, 20% +Tol, 20% -Tol, 220uF, Surface Mount, 2626
CAP ALUM 220UF 20% 6.3V SMD