United Chemi-Con ELXZ100ELL331MF15D
Cap Aluminum Lytic 330uF 10V 20% (6.3 X 15mm) Radial 2.5mm 400mA 2000h 105°C Bulk
Obsolete
数据表和文档
IHS
Datasheet3 页4 年前
Datasheet3 页11 年前
United Chemi-Con
Electro Sonic
Future Electronics
库存历史记录
3 个月趋势:
-0.47%
供应链
Country of OriginIndonesia, Mainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8532.22.00.20
Introduction Date2004-09-22
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 4 months ago)
LTB Date2024-03-31
LTD Date2025-03-31
相关零件
PanasonicECA-1AM331
Cap Aluminum 330uF 10V 20% (6.3 X 11.2mm) Radial 2.5mm 330mA 2000h 85C Bulk
PanasonicECA-1AM331I
Cap Aluminum 330uF 10V 20% (6.3 X 11.2mm) Radial 2.5mm 330mA 2000h 85°C Ammo Pack
KYOCERA AVXUVR1A331MED
Radial Can ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR UVR 10V 330muF ±20% 0.248Dia 6.30mm
PanasonicECA-1AM331B
Panasonic ECA1AM331B - Aluminum Electrolytic Capacitors (Radial Lead Type)
NichiconUVK1A331MED
Aluminum Electrolytic Capacitor, Polarized, Aluminum (wet), 10V, 20% +Tol, 20% -Tol, 330uF, Through Hole Mount
描述
LXZ Series 10 V 330 uF Ø6.3x15mm LS=2.5mm Radial Aluminum Electrolytic Capacitor
330uF 10V ±20% 400mA@100kHz Plugin,D6.3xL15mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS