United Chemi-Con ELXY100ELL331MH12D
Cap Aluminum Lytic 330uF 10V 20%( 8 X 12mm) Radial 3.5mm 445mA 3000h 105C Automotive Bulk
Obsolete
数据表和文档
IHS
Datasheet2 页4 年前
Datasheet2 页11 年前
United Chemi-Con
Electro Sonic
DigiKey
CAD 模型
来源eCADmCAD文件
Ultra Librarian
符号封装
下载
从 Octopart 下载 CAD 模型,即表示您同意我们的条款和条件以及隐私政策
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8532.22.00.20
Introduction Date2004-09-22
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 4 months ago)
LTB Date2024-03-31
LTD Date2025-03-31
相关零件
Radial Can ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR UPW 10V 330muF ±20% 0.315Dia 8.00mm
Radial Can ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR UPJ 10V 330muF ±20% 0.315Dia 8.00mm
NichiconUPJ1A331MPD
Cap Aluminum Lytic 330uF 10V 20% (8 X 11.5mm) Radial 3.5mm 350mA 3000h 105C Bulk
United Chemi-ConEGXE100ELL331MJC5S
Aluminum Electrolytic Capacitor, Polarized, Aluminum (wet), 10V, 20% +Tol, 20% -Tol, 330uF
PanasonicEEUFC1A331
Radial Can ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR FC 10V 330muF ±20% 0.315Dia 8.00mm
PanasonicECA-1AM331
Cap Aluminum 330uF 10V 20% (6.3 X 11.2mm) Radial 2.5mm 330mA 2000h 85C Bulk
描述
Aluminum Electrolytic Capacitor, Polarized, Aluminum (wet), 10V, 20% +Tol, 20% -Tol, 330uF, Through Hole Mount
330uF 10V 170mΩ ±20% 222.5mA@120Hz Plugin,D8xL12mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS
CAP ALUM 330UF 20% 10V RADIAL TH
Radial Can LXY 10V 330muF ±20% 0.315Dia 8.00mm