United Chemi-Con APXF6R3ARA331MH70G
Cap Aluminum Polymer 330uF 6.3VDC 20%( 8 X 6.7mm) SMD 0.01 Ohm 4.5A 15000h 105C T/R
数据表
价格与库存
数据表和文档
United Chemi-Con
Datasheet2 页4 年前
Electro Sonic
库存历史记录
3 个月趋势:
+42.26%
相关零件
Aluminum Electrolytic Capacitor, Aluminum (solid Polymer)
描述
Aluminum Organic Polymer Capacitors 330uF 6.3 Volts
330¦ÌF 6.3V ¡À20% 10m¦¸ 15000h@ 105¡ãC 4.5A@ 100 kHz SMD 8.3mm*8.3mm*7mm
CAP ALUM POLY 330UF 20% 6.3V SMD