United Chemi-Con APXA200ARA151MJC0G
Cap Aluminum Polymer 150uF 20V 20% (10 X 12.2mm) SMD 0.02 Ohm 4320mA 2000h 105°C T/R
数据表
价格与库存
数据表和文档
United Chemi-Con
Datasheet2 页4 年前
Electro Sonic
Future Electronics
库存历史记录
3 个月趋势:
+145%
相关零件
Wurth Elektronik875115557005
WCAP-PSHP Aluminum Polymer Capacitors
Wurth Elektronik875115452004
Cap, 150Uf, 20V, Alu Elec Smd, Polymer Rohs Compliant: Yes |Würth Elektronik 875115452004
WCAP-PSLC Aluminum Polymer Capacitors
Polymer Aluminium Electrolytic Capacitor, 150 uF, 20 V, Radial Can - SMD, 21 mohm
Cap Aluminum Polymer 150uF 16VDC 20% (10 X 8mm) SMD 0.025 Ohm 3500mA 2000h 105C Automotive T/R
KYOCERA AVXPCV1E151MCL7GS
CAPACITOR, ALUMINUM ORGANIC, CAP 150 UF, TOL 20%, VOL-RTG 25 VDC, SMT, 8X10 MM
描述
PXA Series Ø 10 x 12.2 mm 20 V 150 uF Conductive Polymer Aluminum Capacitor
Taped / Capacitor, Aluminum, 20 V, Cap.150 , Dia.10 , Leng.12