Uniroyal 25121WF3322T4E
1W Thick Film Resistors 200V ±100ppm/℃ ±1% 33.2kΩ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
价格与库存
描述
33200¦¸ ¡À1% 1W 2512