Uniroyal 25121WF2803T4E
1W Thick Film Resistors 200V ±100ppm/℃ ±1% 280kΩ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
价格与库存
描述
280K¦¸ ¡À1% 1W ¡À100ppm/¡æ 2512