Uniroyal 25121WF1600T4E
1W Thick Film Resistors 200V ±100ppm/℃ ±1% 160Ω 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
价格与库存
描述
160¦¸ ¡À1% 1W ¡À100ppm/¡æ 2512