Uniroyal 0805W8F1002T5E
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.125W, 10000ohm, 150V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 0805
Production
价格与库存
DistributorSKUMinPkg
UnikeyIC0805W8F1002T5E1,822,94350Tape & Reel
9h
Heqing Electronics0805W8F1002T5E联系方式
>1w
数据表和文档
IHS
Datasheet3 页17 年前
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 month ago)
描述
10 kOhms ¡À1% 1/8W ¡À100ppm/¡ãC 0805