Uniroyal 0402WGF422KTCE
62.5mW Thick Film Resistors 50V ±1% ±200ppm/℃ 4.22Ω 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
价格与库存
描述
4.22¦¸ ¡À1% 1/16W 0402