TXC BF-156.250MBE-T
Oscillator XO 156.25MHz ±50ppm LVDS 55% 3.3V 6-Pin SMD T/R
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet1 页10 年前
TXC SCT
Factory Futures
供应链
Country of OriginTaiwan
Introduction Date2015-07-09
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
Oscillator XO 156.25MHz ±50ppm LVPECL 55% 3.3V 6-Pin SMD T/R
CTS ComponentsCB3LV-3I-156M2500
SMD Crystal Oscillator 156.25MHz 3.3V 15pF 4-Pin CSMD T/R
Oscillator XO 166MHz ±50ppm LVPECL 55% 3.3V 6-Pin SMD T/R
Oscillator XO 150MHz ±50ppm LVPECL 55% 3.3V 6-Pin SMD T/R
CTS ComponentsCB3LV-3I-150M0000
Oscillator XO 150MHz ±50ppm 15pF HCMOS/TTL 55% 3.3V 4-Pin SMD T/R
ASV Series 15 MHz 7 x 5.08 mm 3.3 V ±50 ppm SMT Crystal Clock Oscillator
描述
LVDS Output Clock Oscillator, 156.25MHz Nom
XTAL OSC XO 156.2500MHZ LVDS SMD
OSCILLATOR, 156.25MHZ, 7 X 5MM, LVDS; Frequency Nom: 156.25MHz; Frequency Stability + / -: 50ppm; Oscillator Case: SMD, 7mm x 5mm; Supply Voltage Nom: 3.3V; Product Range: BF Series; Operating Temperature Min: -40°C; Frequency: 156.25MHz