TXC 9HT11-32.768KDZC-T
Crystal 0.032768MHz ±20ppm (Tol) 9pF 90000Ohm 2-Pin CSMD T/R
Production
价格与库存
数据表和文档
TME
Datasheet2 页3 年前
TXC SCT
库存历史记录
3 个月趋势:
-100%
CAD 模型
来源eCADmCAD文件
Component Search Engine
符号封装
3D下载
SnapEDA
封装
下载
从 Octopart 下载 CAD 模型,即表示您同意我们的条款和条件以及隐私政策
供应链
Country of OriginMainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8541.60.00.10
Introduction Date2012-05-25
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
ECS InternationalECS-.327-9-12-TR
Crystal 0.032768MHz ±20ppm (Tol) 9pF Flexural 90000Ohm Automotive 2-Pin CSMD T/R
ECS InternationalECS-.327-9-34B-TR
Crystal 0.032768MHz ±20ppm (Tol) 9pF FUND 70000Ohm 2-Pin Ultra Mini-CSMD T/R
Crystal 0.032768MHz ±20ppm (Tol) 9pF FUND 70000Ohm 2-Pin CSMD T/R
Crystal 0.032768MHz ±20ppm (Tol) 9pF FUND 65000Ohm 4-Pin SMD T/R
Crystal 0.032768MHz ±20ppm (Tol) 9pF Flexural 70000Ohm 2-Pin CSMD T/R
Crystal, Standard, 32.768 kHz, SMD, 4.1mm x 1.5mm x 0.9mm, 9 pF, 20 ppm, ABS09
描述