TXC 9C-8.912MBBK-T
Crystal 8.912MHz ±50ppm (Tol) ±50ppm (Stability) 20pF FUND 80Ohm 2-Pin HC-49/S SMD T/R
Obsolete
数据表和文档
IHS
Datasheet1 页19 年前
TXC SCT
供应链
Country of OriginMainland China
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8541.60.00.50
Introduction Date2007-04-24
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 4 months ago)
LTB Date2022-03-01
LTD Date2022-12-31
相关零件
HC49 SMD MHz Quartz Xtal / Metal, +/-50ppm @25C, +/-50ppm (-20 to 70C), 20pF
描述
Parallel - Fundamental Quartz Crystal, 8.192MHz Nom
CRYSTAL, 8.912MHZ, 20PF, HC-49S