TXC 9C-54.000MBBK-T
Crystal 54MHz ±50ppm (Tol) ±50ppm (Stability) 20pF 3rd Overtone 60Ohm 2-Pin HC-49/S SMD T/R
Obsolete
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet1 页19 年前
TXC SCT
供应链
Country of OriginMainland China
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8541.60.00.60
Introduction Date2007-04-24
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 4 months ago)
LTB Date2022-03-01
LTD Date2022-12-31
相关零件
Parallel - 3Rd Overtone Quartz Crystal, 54MHz Nom
Crystal 50MHz ±50ppm (Tol) ±50ppm (Stability) 20pF 3rd Overtone 80Ohm 2-Pin HC-49/S SMD T/R
Crystal 50MHz ±50ppm (Tol) ±50ppm (Stability) 20pF 3rd Overtone 80Ohm 2-Pin DIP HC-49/S Thru-Hole Bulk
FA-238 Series 50 MHz ±50 ppm 10 pF -40 to +85°C Surface Mount Crystal Unit
描述