TXC 9C-35.328MEEJ-T
Crystal 35.328MHz ±10ppm (Tol) ±10ppm (Stability) 18pF 3rd Overtone 80Ohm 2-Pin HC-49/S SMD T/R
Obsolete
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet1 页19 年前
Farnell
TXC SCT
供应链
Country of OriginMainland China
Introduction Date2007-04-24
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 4 months ago)
LTB Date2022-03-01
LTD Date2022-12-31
相关零件
CTS ComponentsTS353T11CDT
Crystal 35.328MHz ±10ppm (Tol) ±10ppm (Stability) 18pF 3rd Overtone 80Ohm 2-Pin HC-49/US SMD T/R
Crystal 35.328MHz ±10ppm (Tol) ±10ppm (Stability) 18pF 3rd Overtone 80Ohm 2-Pin DIP HC-49/S Thru-Hole Bulk
Parallel - 3Rd Overtone Quartz Crystal, 36MHz Nom
Crystal 36MHz ±10ppm (Tol) ±10ppm (Stability) 18pF 3rd Overtone 80Ohm 2-Pin DIP HC-49/S Thru-Hole Bulk
CTS Components403C11E32M00000
Crystal 32MHz ±10ppm (Tol) ±10ppm (Stability) 20pF FUND 60Ohm 4-Pin SMD T/R
Crystal 37.5MHz ±10ppm (Tol) ±10ppm (Stability) 12pF FUND 40Ohm 2-Pin HC-49/US SMD T/R
描述
Parallel - 3Rd Overtone Quartz Crystal, 35.328MHz Nom
XTAL, 35.328MHZ, 18PF, SMD, HC-49S; Frequency:35.328MHz; Frequency Tolerance:± 10ppm; Load Capacitance:18pF; Frequency Stability:± 10ppm; Operating Temperature Range:-20°C to +70°C; Crystal Mounting Type:SMD; Crystal Case Type:HC49/US; No. of Pins:2; SVHC:No SVHC (18-Jun-2012); Series:9C