TXC 9C-31.250MBBK-T
Hc49 Smd Mhz Quartz Xtal/Metal, +/-50Ppm @25C, +/-50Ppm (-20 To 70C), 20Pf |Txc 9C-31.250MBBK-T
Obsolete
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet1 页19 年前
TXC SCT
供应链
Country of OriginMainland China
Introduction Date2007-04-24
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 4 months ago)
LTB Date2022-03-01
LTD Date2022-12-31
相关零件
Parallel - 3Rd Overtone Quartz Crystal, 33.33MHz Nom
Parallel - 3Rd Overtone Quartz Crystal, 32MHz Nom
Hc49 Smd Mhz Quartz Xtal/Metal, +/-50Ppm @25C, +/-50Ppm (-20 To 70C), 20Pf |Txc 9C-28.322MBBK-T
描述
Parallel - 3Rd Overtone Quartz Crystal, 31.25MHz Nom
CRYSTAL 31.2500MHZ 20PF SMD