TXC 9C-22.1184MBBK-T
Parallel - Fundamental Quartz Crystal, 22.1184MHz Nom
Obsolete
数据表和文档
IHS
Datasheet1 页19 年前
TXC SCT
库存历史记录
3 个月趋势:
+0.00%
供应链
Country of OriginMainland China
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8541.60.00.60
Introduction Date2007-04-24
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
Crystal 20MHz ±50ppm (Tol) ±50ppm (Stability) 20pF FUND 30Ohm 2-Pin HC-49/S SMD T/R
HC49 SMD MHz Quartz Xtal / Metal, +/-50ppm @25C, +/-50ppm (-20 to 70C), 20pF
Crystal 24MHz ±50ppm (Tol) ±50ppm (Stability) 10pF FUND 60Ohm 4-Pin CSMD T/R
FA-238 Series 24 MHz ±50 ppm 18 pF -20 to +70°C Surface Mount Crystal Unit
Crystal 24MHz ±50ppm (Tol) ±30ppm (Stability) 18pF FUND 60Ohm 4-Pin CSMD T/R
描述
CRYSTAL, 22.1184MHZ, 20PF, HC-49S