TXC 9C-18.432MBBK-T
Crystal 18.432MHz ±50ppm (Tol) ±50ppm (Stability) 20pF FUND 30Ohm 2-Pin HC-49/S SMD T/R
Obsolete
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet1 页17 年前
供应链
Country of OriginMainland China
Introduction Date2010-01-06
相关零件
HC49 Through Hole MHz Quartz Xtal / Metal, +/-50ppm @25C, +/-50ppm (-20 to 70C),
Crystal 19.2MHz ±50ppm (Tol) ±50ppm (Stability) 20pF FUND 30Ohm 2-Pin HC-49/S SMD T/R
Crystal 20MHz ±50ppm (Tol) ±50ppm (Stability) 20pF FUND 30Ohm 2-Pin HC-49/S SMD T/R
ECS InternationalECS-184-18-9X
Crystal 18.432MHz ±50ppm (Tol) ±50ppm (Stability) 18pF FUND 50Ohm 2-Pin Thru-Hole Bulk
ECS InternationalECS-184-18-9
Crystal 18.432MHz ±50ppm (Tol) ±50ppm (Stability) 18pF FUND 50Ohm 2-Pin Thru-Hole
ECS InternationalECS-200-18-9X
Crystal 20MHz ±50ppm (Tol) ±50ppm (Stability) 18pF FUND 50Ohm 2-Pin Thru-Hole Bulk
描述
Parallel - Fundamental Quartz Crystal, 18.432MHz Nom
CRYSTAL, 18.432MHZ, 20PF, HC-49S