TXC 9C-15.360MEEJ-T
Parallel - Fundamental Quartz Crystal, 15.36MHz Nom
Obsolete
数据表和文档
IHS
Datasheet1 页19 年前
Future Electronics
element14 APAC
Farnell
供应链
Country of OriginMainland China
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8541.60.00.50
Introduction Date2007-04-24
相关零件
Crystal 15.36MHz ±10ppm (Tol) ±10ppm (Stability) 18pF FUND 30Ohm 2-Pin DIP HC-49/S Thru-Hole Bulk
Crystal 14.7456MHz ±10ppm (Tol) ±10ppm (Stability) 18pF FUND 30Ohm 2-Pin HC-49/S SMD T/R
Crystal 16MHz ±10ppm (Tol) ±10ppm (Stability) 18pF FUND 30Ohm 2-Pin HC-49/S SMD T/R
Crystal, Microprocessor, 16 MHz, SMD, 11.4mm x 4.7mm x 3.3mm, 10 ppm, 18 pF, 10 ppm, ABLS2
Crystal 16MHz ±10ppm (Tol) ±10ppm (Stability) 16pF FUND 60Ohm 4-Pin Mini-CSMD T/R
Crystal ±10ppm (Tol) ±10ppm (Stability) 16pF FUND 4-Pin Mini-CSMD T/R
描述
CRYSTAL 15.3600MHZ 18PF SMD