TXC 9C-11.2896MBBK-T
Crystal 11.2896MHz ±50ppm (Tol) ±50ppm (Stability) 20pF FUND 40Ohm 2-Pin HC-49/S SMD T/R
Obsolete
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet1 页19 年前
TXC SCT
供应链
Country of OriginMainland China
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8541.60.00.50
Introduction Date2007-04-24
相关零件
Crystal 11.0592MHz ±50ppm (Tol) ±50ppm (Stability) 20pF FUND 40Ohm 2-Pin HC-49/S SMD T/R
Crystal 12MHz ±50ppm (Tol) ±50ppm (Stability) 20pF FUND 40Ohm 2-Pin HC-49/S SMD T/R
Parallel - Fundamental Quartz Crystal, 12.288MHz Nom
Crystal 11.0592MHz ±50ppm (Tol) ±50ppm (Stability) 18pF FUND 50Ohm 2-Pin HC-49/US Thru-Hole T/R
描述
Parallel - Fundamental Quartz Crystal, 11.2896MHz Nom