TXC 9B12000223
Fundamental Active RoHS Compliant 2008 Crystal 20pF 5.0038mm -10C~70C 40Ohms
价格与库存
相关零件
Crystal 12MHz ±30ppm (Tol) ±30ppm (Stability) 18pF FUND 40Ohm 2-Pin DIP HC-49/S Thru-Hole Bulk
CRYSTAL 12.0000MHZ 20PF SMD
Crystal 12MHz ±30ppm (Tol) ±30ppm (Stability) 18pF FUND 50Ohm 2-Pin HC-49/US SMD T/R
Crystal 12MHz ±30ppm (Tol) ±30ppm (Stability) 18pF FUND 40Ohm 2-Pin HC-49/S SMD T/R
Crystal, Microprocessor, 12 MHz, SMD, 11.4mm x 4.7mm x 3.3mm, 30 ppm, 18 pF, 30 ppm, ABLS2
描述
CRYSTAL 12.0000MHZ 20PF TH