TXC 7W-4.096MBA-T
CMOS Output Clock Oscillator, 4.096MHz Nom
Obsolete
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet1 页10 年前
element14 APAC
TXC SCT
Farnell
Factory Futures
供应链
Country of OriginTaiwan
Introduction Date2015-07-09
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 4 months ago)
LTB Date2022-01-29
LTD Date2022-04-29
相关零件
TD Series 4.096 MHz 2.5 x 2 mm 3.3 V ±25 ppm Surface Mount Clock Oscillator
Oscillator XO 3.6864MHz ±25ppm CMOS 60% 3.3V 4-Pin SMD T/R
CMOS Output Clock Oscillator, 4MHz Nom
CMOS Output Clock Oscillator, 1MHz Min, 150MHz Max, 4MHz Nom, CMOS
Oscillator XO 4MHz ±30ppm 15pF HCMOS/TTL 60% 3.3V 4-Pin DIP Module Thru-Hole
Oscillator XO 4MHz ±30ppm 15pF HCMOS/TTL 60% 3.3V 4-Pin SMD T/R
描述
XTAL OSC XO 4.0960MHZ CMOS SMD
Oscillator, 4.096 Mhz, Full Reel; Frequency Nom:4.096Mhz; Frequency Stability +/-:25Ppm; Oscillator Case:Smd, 7Mm X 5Mm; Supply Voltage Nom:3.3V; Product Range:7W Series; Operating Temperature Min:-40°C; Frequency:4.096Mhz Rohs Compliant: Yes |Txc 7W-4.096MBA-T