TXC 7V-16.000MAHE-T
Fundamental Active Lead Free RoHS Compliant Crystal 60Ohm 12pF 889mum -40C~85C
数据表和文档
IHS
Datasheet3 页3 年前
3 个月趋势:
-59.61%
供应链
Country of OriginMainland China
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8541.60.00.50
Introduction Date2012-11-16
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
Crystal 16MHz ±30ppm (Tol) ±30ppm (Stability) 12pF FUND 50Ohm 2-Pin SMD T/R
Crystal 14.7456MHz ±30ppm (Tol) ±30ppm (Stability) 12pF FUND 100Ohm 4-Pin SMD T/R
Crystal 16MHz ±30ppm (Tol) ±30ppm (Stability) 10pF FUND 80Ohm 4-Pin Ultra Mini-CSMD T/R
CTS Components445C33A16M00000
Parallel - Fundamental Quartz Crystal, 16MHz Nom
描述
Crystal 16MHz ±30ppm (Tol) ±30ppm (Stability) 12pF FUND 100Ohm 4-Pin SMD T/R
7V Series 16 MHz +/-30ppm Stab +/-30ppm Tol -40C 85C Crystals
TXC , 16MHz, , 4, 12pF, 3.2 x 2.5 x 0.8mm, 3.2mm