TXC 7M-25.000MAHE-T
Crystal 25MHz ±30ppm (Tol) ±30ppm (Stability) 12pF FUND 50Ohm 4-Pin SMD T/R
数据表和文档
Future Electronics
Datasheet3 页6 年前
Datasheet1 页10 年前
ODG (Origin Data Global)
库存历史记录
3 个月趋势:
-100%
CAD 模型
从我们值得信赖的合作伙伴处下载 TXC 7M-25.000MAHE-T 符号、封装和 3D STEP 模型。
来源eCADmCAD文件
SnapEDA
封装
3D下载
Country of OriginMainland China
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8541.60.00.60
相关零件
Crystal 25MHz ±30ppm (Tol) ±30ppm (Stability) 12pF FUND 60Ohm 4-Pin SMD T/R
CTS Components403C33L25M00000
Crystal 25MHz ±30ppm (Tol) ±30ppm (Stability) 10pF FUND 60Ohm 4-Pin Ultra Mini-CSMD T/R
描述
Parallel - Fundamental Quartz Crystal, 25MHz Nom
7M Series 25.000Mhz 30ppm 12pF -40°C ~ 85°C 3.20mm x 2.50mm Crystal