TXC 7M-12.000MAHE-T
Crystal 12MHz ±30ppm (Tol) ±30ppm (Stability) 12pF FUND 150Ohm 4-Pin SMD T/R
数据表和文档
IHS
Datasheet3 页6 年前
TME
Future Electronics
库存历史记录
3 个月趋势:
-35.80%
CAD 模型
从我们值得信赖的合作伙伴处下载 TXC 7M-12.000MAHE-T 符号、封装和 3D STEP 模型。
来源eCADmCAD文件
SnapEDA
封装
下载
Country of OriginMainland China
Introduction Date2020-03-17
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
Parallel - Fundamental Quartz Crystal, 12MHz Nom
Crystal 12MHz ±30ppm (Tol) ±30ppm (Stability) 12pF FUND 80Ohm 2-Pin SMD T/R
Crystal 12MHz ±30ppm (Tol) ±30ppm (Stability) 10pF FUND 120Ohm 4-Pin Ultra Mini-CSMD T/R
描述
7M Series 12.000Mhz 30ppm 12pF Crystal
Crystal SMD 12.000MHz 3.2x2.5mm
RS APAC
TXC , 12MHz, , 4, 12pF, 3.2 x 2.5 x 0.7mm, 3.2mm