TXC 7C-44.000MBC-T
Oscillator XO 44MHz ±100ppm CMOS 60% 3.3V 4-Pin SMD T/R
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet1 页10 年前
Newark
TXC SCT
供应链
Country of OriginTaiwan
Introduction Date2015-07-09
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
Oscillator XO 48MHz ±100ppm CMOS 60% 3.3V 4-Pin SMD T/R
ASV Series 48 MHz 7 x 5.08 mm 3.63 V ±100 ppm SMT HCMOS Clock Oscillator
SMD Crystal Oscillator 40MHz 3.3V 15pF 4-Pin CSMD T/R
ECS InternationalECS-3963-400-AU-TR
Oscillator XO 40MHz ±100ppm 15pF HCMOS 60% 3.3V 4-Pin Mini-SMD T/R
ECS InternationalECS-3963-480-AU-TR
Oscillator XO 48MHz ±100ppm 15pF HCMOS 60% 3.3V 4-Pin Mini-SMD T/R
ECS InternationalECS-3953M-480-AU-TR
Oscillator XO 48MHz ±100ppm 15pF HCMOS 60% 3.3V Automotive 4-Pin Mini-SMD T/R
描述
CMOS Output Clock Oscillator, 44MHz Nom
XTAL OSC XO 44.0000MHZ CMOS SMD
OSCILLATOR, 44MHZ, 5 X 3.2MM, CMOS; Frequency Nom: 44MHz; Frequency Stability + / -: 100ppm; Oscillator Case: SMD, 5mm x 3.2mm; Supply Voltage Nom: 3.3V; Product Range: 7C Series; Operating Temperature Min: -40°C; Frequency: 44MHz
Oscillator, 44Mhz, 5 X 3.2Mm, Cmos; Rango De Producto:Serie 7C; Frecuencia Nom.:44Mhz; Estabilidad De Frecuencia +/-:100Ppm; Tensión De Alimentación Nom.:3.3V; Encapsulado Del Oscilador:Smd, 5Mm X 3.2Mm; Capacidad De Carga:30Pf |Txc 7C-44.000MBC-T