TXC 7B-16.384MBBK-T
Crystal 16.384MHz ±50ppm (Tol) ±50ppm (Stability) 20pF FUND 40Ohm 4-Pin SMD T/R
Obsolete
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet1 页10 年前
TXC SCT
供应链
Country of OriginMainland China
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8541.60.00.50
Introduction Date2015-07-09
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 4 months ago)
LTB Date2021-09-30
LTD Date2021-12-31
相关零件
Crystal 16.384MHz ±50ppm (Tol) ±50ppm (Stability) 20pF FUND 30Ohm 2-Pin HC-49/S SMD T/R
Crystal 16.384MHz ±50ppm (Tol) ±50ppm (Stability) 20pF FUND 30Ohm 2-Pin DIP HC-49/S Thru-Hole Bulk
Crystal 15.36MHz ±50ppm (Tol) ±50ppm (Stability) 20pF FUND 30Ohm 2-Pin HC-49/S SMD T/R
ECS InternationalECS-160-20-33-TR
Crystal 16MHz ±50ppm (Tol) ±50ppm (Stability) 20pF FUND 80Ohm 4-Pin Mini-CSMD T/R
ECS InternationalECS-162.57-20-33-TR
Crystal 16.257MHz ±50ppm (Tol) ±50ppm (Stability) 20pF FUND 80Ohm 4-Pin Mini-CSMD T/R
ECS InternationalECS-160-18-9X
Crystal 16MHz ±50ppm (Tol) ±50ppm (Stability) 18pF FUND 50Ohm 2-Pin Thru-Hole Bulk
描述
Parallel - Fundamental Quartz Crystal, 16.384MHz Nom
CRYSTAL, 16.384MHZ, 20PF, 5 X 3.2MM; Pro; CRYSTAL, 16.384MHZ, 20PF, 5 X 3.2MM; Product Range: 7B Series; Frequency Nom: 16.384MHz; Frequency Stability + / -: 50ppm; Frequency Tolerance + / -: 50ppm; Crystal Case: SMD, 5mm x 3