TXC 7A-26.000MAAJ-T
Crystal 26MHz ±30ppm (Tol) ±30ppm (Stability) 18pF FUND 50Ohm 2-Pin SMD T/R
Obsolete
数据表和文档
IHS
Datasheet1 页13 年前
Upverter
CAD 模型
从我们值得信赖的合作伙伴处下载 TXC 7A-26.000MAAJ-T 符号、封装和 3D STEP 模型。
来源eCADmCAD文件
Ultra Librarian
符号封装
下载
从 Octopart 下载 CAD 模型,即表示您同意我们的条款和条件以及隐私政策
供应链
Country of OriginMainland China
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8541.60.00.60
Introduction Date2012-11-16
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 4 months ago)
LTB Date2021-09-30
LTD Date2021-12-31
相关零件
Crystal, 26Mhz, 18Pf, Smd, 5Mm X 3.2Mm Rohs Compliant: Yes |Abracon ABM3C-26.000MHZ-D4Y-T
Crystal 26MHz ±30ppm (Tol) ±30ppm (Stability) 18pF FUND 40Ohm 2-Pin HC-49/US SMD T/R
7A Series 25 MHz 5 x 3.2 mm ±30 ppm 18 pF -10 to +70°C SMT Glass Sealing Crystal
Crystal 27MHz ±30ppm (Tol) ±30ppm (Stability) 18pF FUND 50Ohm 2-Pin SMD T/R
Crystal 26MHz ±30ppm (Tol) ±30ppm (Stability) 18pF FUND 40Ohm 4-Pin SMD T/R
Crystal 24MHz ±30ppm (Tol) ±30ppm (Stability) 18pF FUND 50Ohm 4-Pin CSMD T/R
描述
7A Series Quartz Crystal 26MHz ±30ppm 18pF 50 Ohms 2-SMD -20°C ~ 70°C
Parallel - Fundamental Quartz Crystal, 26MHz Nom
CRYSTAL, 26MHZ, 18PF, 5 X 3.2MM