TTM Technologies BD3150L50100AHF
BALUN 3.1GHZ-5GHZ 50/100 0603 / Ultra Small Low Profile 0603 Balun 50 to 100 Balanced
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet5 页3 年前
Datasheet5 页15 年前
RFMW
供应链
Country of OriginUSA
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Introduction Date2010-11-05
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 weeks ago)
描述
RF Transformer, 3100MHz Min, 5000MHz Max
RF Transformer 1:1.41 6 Terminal SMD
Balun Trasnformer, 3.1 to 5.805 GHz, 50 to 100 Ohms