TTM Technologies BD2327N50100AHF
RF Transformer 2300MHz to 2700MHz Surface Mount
Production
价格与库存
数据表和文档
RFMW
Datasheet5 页3 年前
IHS
供应链
Country of OriginUSA
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Introduction Date2008-10-13
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
描述
Balun Transformer, 2.1 - 3.8 GHz, 0404, 50 to 100 ohm
RF Transformer, 2300MHz Min, 2700MHz Max