TTM Technologies BD1416N50100AHF
Balun Transformer, 1.4 to 1.6 GHz, 50 to 100 Ohms
Production
价格与库存
数据表和文档
RFMW
Datasheet4 页3 年前
IHS
Anaren Microwave
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Introduction Date2015-06-17
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 weeks ago)
描述
RF Transformer, 1400MHz Min, 1600MHz Max