Eaton PDUMVR30NETLX
Tripp Lite PDUMVR30NETLX PDU Switched 120V 30A 24 5-15/20R L5-30P LX Interface 0URM TAA
Production
数据表和文档
RS (Formerly Allied Electronics)
Datasheet4 页7 年前
库存历史记录
3 个月趋势:
+600%
供应链
Introduction Date2024-06-14
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 11 months ago)
描述
PDU Single-Phase Switched 120V 2.9kW 70Inch Height 0U Rack Mount
Pdumvr30Netlx |Eaton Tripp Lite PDUMVR30NETLX
PDU SWITCHED 120V 30A 24 5-15/20